Krem ochronny na zimę 50 ml (UV/mróz) ALPHANOVA BEBE
Dostępność produktu w sklepach

Organiczny, nawilżający krem ochronny na zimę Cold Cream dla dzieci i niemowląt marki Alphanova Bebe idealnie sprawdza się w ekstremalnych warunkach, takich jak wiatr, chłód i zimno. Doskonale chroni, nawilża i odżywia. Bezzapachowy, do pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry.
Wzbogacony o naturalny wyciąg z nagietka. Może być stosowanany na całe ciało.
Marka otrzymała nagrodę Jakość Roku 2012, w kategorii ekologia.
Zalety Kremu Ochronnego Alphanova Bebe:
- Hypoalergiczny
- Nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu, triclosanu
- Nie zawiera Sodium Laureth Sulphate (SLS)
- 100% składników pochodzenia naturalnego
- Testowany dermatologicznie
- Testowany pod nadzorem pediatrów
- Skład opracowany pod kątem zminimalizowania ryzyka alergii
- Produkt nie testowany na zwierzętach
- Ekologiczne opakowanie
- Wyciągi roślinne nie pochodzą z roślin modyfikowanych genetycznie GMO
- Nie zawiera barwników, żaden ze składników nie jest pochodzenia zwierzęcego
- Bardzo delikatna formuła
- Nie zawiera olejków eterycznych, które często uczulają
Dla kogo przeznaczony jest krem?
- dla osób i dzieci z problemami skórnymi wywołanymi przez warunki atmosferyczne, szczególnie sprawdza się jako kosmetyk odbudowujący podrażnioną skórę,
- dla dzieci z początkowymi objawami zapalenia skóry, w niezwykle naturalny sposób przywraca równowagę, daje ulgę na długo.
Skład: Woda(Water), Olej ze słodkich migdałów*, Hydrolat z róży damascena*, Alkohol cetearylowy, Wosk pszczeli, Palmitynian cetylu, Gliceryna, Hydrolat rumianku rzymskiego*, Masło shea*, Glukozyd cetearylowy, Guma ksantanowa, Ekstrakt z nagietka lekarskiego, Bisabolol, Monogliceryd Kwasu Kaprylowego, Tokoferol, Lewulinian sodu, Metoksybenzoesan sodu.
100% składników pochodzenia naturalnego
24% składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych
** Formuła opracowana, by zminimalizować ryzyko alergii
Sposób użycia:
Nanieść niewielką ilość na skórę, delikatnie rozmasować. Aby zapobiegać przesuszaniu skóry stosuj ekologiczne produkty nie zawierające mydła, np.: Dermo-Żel lub Żel do kąpieli marki Alphanova® bebe.
ALPHANOVA Bebe to gama dermokosmetycznych hypoalergicznych kosmetyków stworzona specjalnie do pielęgnacji noworodków, niemowląt oraz dzieci. Nasze atuty, to naturalna formuła, opatentowane składniki oraz certyfikaty.
Opracowywane i produkowane na Prowansji z należytą starannością przez francuskich specjalistów, są dowodem na to, że stworzenie naturalnych, ekologicznych kosmetyków dla Dziecka, jest możliwe!